ANA SAYFA KURUMSAL ÜRÜNLERİMİZ İMALAT HABERLER İLGİNÇ TASARIMLAR İLETİŞİM
 

ROTTA MOBİLYA HAKKINDA


1980 yılında 100 metrekarelik bir atölyeyle ticari hayatına başlayan firmamız, kaliteli ve güler yüzlü hizmet prensibiyle bugün 2.000 m2 lik kapalı alana sahip, 20 kişiye istihdam sağlayabilecek,iç- dış ticarette iddialı bir firma konumuna gelmiş bulunmaktadır.

Çeyrek asırı aşkın tecrübesiyle ahşap işleri ve dekorasyon konularında,özellikle ;sürgülü dolap modelleri •mutfak modelleri •banyo modelleri •kapı modelleri •genç odası modelleri •tv üniteleri gibi ahşap bölümü  toplu konut projeleri ve 20.000 i aşkın perakende işe hizmet vermiştir.

Bilgisayar destekli teknolojilerile  ileri boyutlara taşıdığı kalitesi ve sağladığı müşteri memnuniyeti ile kısa sürede sahasında önde gelen üreticiler arasına girmeyi başarmıştır.

Tasarımlarında farklılığa ve yenilikçi olmaya büyük özen gösteren ROTTA  MOBİLYA, kalitesiyle de aranan bir marka olmuştur. Bu kalitenin arkasında üretim süreçlerinde kullanılan teknoloji ve detaylara verilen önem büyük rol oynamaktadır.

Sürekli yenilenen ve güncel beklentileri karşılamakta büyük başarı yakalayan ROTTA MOBİLYA, Mutfak ve banyo ürünleri Avrupa Ülkelerinde de her geçen gün artan bir taleple karşılaşmakta ve yurtdışına da ihraç edilmektedir.

 
 
 
 
 
 
Sahrayıcedit Mah. Bilginler Sok. No:7/A-9/A Kadıköy/İSTANBUL Tel:+90 (0216) 358 66 93 Fax:+90 (0216) 385 14 22

Copyright © 2010 ROTTA Mobilya
  Powered by Hintel